Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
askerlikte tmi izni hakkında
 
 
Kısa dönem askerim izindeyken rapor aldım, raporum bittikten sonra askerliğimin bitmesine son 3 gün kalıyor içerde de kullanmadığım 3 gün izin hakkım var. Kalan 3 gün için tekrar birliğime dönmeme gerek varmı yoksa otomatik olarak tmi kullanmışmı olurum.

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
16 Haziran 2017 00:21
Web sitesinden yazıldı
elbette gerek yok rapor bittikten sonra hiç izin kullanmadığım için benim 12 gün iznim vardı direk komutan şubeye fakslamıştı yani kalan izninizi her türlü kullandırtmak zorundalar o yüzden komutana bilgi verin kalan üç gün için izin koçanı doldurup fakslasın size bilginiz olsun..
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
16 Haziran 2017 00:23
Web sitesinden yazıldı
kısa dönemlerde 15 gün hava değişimi alıp (maksimum) üstüne kalan izinlerinizi teskere tarihinize denk gelecek şekilde ayarlarsanız (terhis mahiyetinde) birliğe dönmenize gerek kalmayacak şekilde uygulayabilirsiniz not düşmek istedim.. (hiç izin ve rapor kullanmayan bir kısa dönem asker 27 gün erken çıkabiliyor 15 gün hava değişimi + 12 gün sıla izni)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık