Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
 
bakayadan sonra teslim olma
 
 
Selam arkadaşlar, 9ay önce tecilim bitti, 3ay öncede gbt de şubeye gitmem için Tutanak imzaladım, işyeri den tazminat için bir yılı doldurmayı bekledim. Şuanda bir yılım doldu. Yarın şubeye gitsem beni Kasım damı alırlar yoksa iki haftada asker yaparlarmı?

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
12 Eylül 2017 23:14
Android uygulamasından yazıldı
Bir bilgisi olan varmı
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
13 Eylül 2017 08:04
Web sitesinden yazıldı
Benim de tecilim Ocak'17'de bittiydi. 8 Eylül'de şubeye gittim ve 1 Nisan 2017'den itibaren bakaya durumuna düştüğümü söylediler. Ayrıca, 2 haftada gönderme olayını ben de sordum. Kasım'da gidersin deyince işlemlerimi başlattım. Senin durumundan tek farkım GBT'de yakalanmamam. Askerlik şubesine gidip kontrol ettirmekte fayda var, zaten illa işlemini yapacağım demiyorlar.
 
 
Resim Yüklenemedi
13 Eylül 2017 12:31
Android uygulamasından yazıldı
Teşekkürler dostum, bugün gidicem bakalım hayırlısı. Çalılıyormusun? Bugün işlemletri başlatsam işten ayrılma için iş yerine kağıt verebilirmisin?
 
 
Resim Yüklenemedi
13 Eylül 2017 13:19
Web sitesinden yazıldı
Evet, yaklaşık 5 senedir çalışıyorum. Firmadan firmaya işten çıkış tarihi değişiklik gösterecektir. İşlemlerden sonra, net bir şekilde askere gideceğini belirten belge olmasına rağmen, firmaların çoğu sülüs belgesini tazminatın ödenmesi için talep etmektedir. Forumda istifa dilekçesinin bir örneği mevcut, şubeden alacağın evrak ile ayrılış sürecini resmiyete dökebilirsin, ama en mantıklısı önden yöneticilerine ve ilgili IK birimine sözlü bildirmen. Ardından sülüs kağıdını aldıktan sonra resmi istifanı vermen.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık