Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
 
bu celp dönemi sevke tabi değilsiniz ne demek
 
 
Askerlik tecilimi Mayıs 2017'de bozdum ve yedek subay aday adayı olarak Ağustos 2017 celbinde askere gitmek istediğimi şubeden belirttim. Fakat e-devlet'e girdiğim zaman bu celp dönemi sevke tabi değilsiniz diyor. Bu durum herkes de mi böyle? Yoksa askerlik şubesine bu durumu bildirmem gerekiyor mu? Şubedeki memur Ağustos celbinde askere gidebilirsin diye söylemişti, ama e-devlette bu durumu görünce kafam karıştı.

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
20 Haziran 2017 00:39
Web sitesinden yazıldı
Kardesim e-devlette askerlik durum belgesi sorgula kismindan mi yoksa yedek subay sevk oncesi hazirlik islemleri kismindan mi bakiyorsun yani hangisinde bu celp donemi sevke tabi degilsiniz yaziyor? Ona gore yardimci olayim
 
 
Resim Yüklenemedi
20 Haziran 2017 00:46
Web sitesinden yazıldı
Yedek subay sınıflandırma sonucuna bakıyorum, hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmuyor yazıyor şimdi de. Ama ben şube ile görüştüm, sıkıntı yok ağustosta askersin dediler. Yine de sağol kardeşim.
 
 
Resim Yüklenemedi
20 Haziran 2017 00:49
Web sitesinden yazıldı
Kardesim suan zaten yedek subay siniflandirma sonucu gozukmez. Askerlik durum belgesi sorgulamada sinif ve tertibat bekliyor yaziyorsa sikinti yok bende agustosta askerim ayni sekilde olmuştu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık