Resim Yüklenemedi
Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
Askerde Şampuanı usta askerden koruma tüyosu
 
 
Birçoğunuz askere gitmediğiniz ve yaşamadığınız için bu konu ilginizi çekmeyecek fakat askere gittiğinizde ne kadar güzel bir tüyo verdiğimi anlayacaksınız o nedenle gitmeden bu konuyu okumalısınız.
 
Askeriyede, askerlerin eşya dolaplarına kilit kullanılmıyor, bu konuyu bildiğinizi vasyarak acemi birliğinize gittiğinizde usta askerlerden en çok çekeceğiniz şey şampuanlarınızı izinsiz olarak kullanmaları veya daha kötüsü izinsiz olarak alıp geri hiç gelmemesi olabilmektedir. 
 
Bu konuda acemilik yaptığım birlikte ben de çektim. Askere gitmeden eczaneden özel bir karışımı olan şampuan almıştım acemi birliğinde şampuanım her gün  %10 azalıyordu. 3.gün baktım böyle olmayacak şampuanın üzerindeki jelatini söktüm ve üzerine keçeli kalem ile "Deri Hastalıkları İçindir", yazdım. O günden sonra şampuanıma el süren olmadı. :)
 
Bugünlük tüyom budur.
 
 
 
 
 
İLGİLİ HABERLER
 
Askeriyeye Akıllı Telefon Sokmanın Yollları
 
Askerde Rahat Etme Tüyoları 1
 
Askerde Acemilik Nasıl Geçer?
 
Askerde Tertip İsimleri
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
/ 2
 
Resim Yüklenemedi
hüseyin
16 Ocak 2016 21:56
Artık 1995te deyiliz bu tarz şeyler yok ben usta askerim şuan çok rahatım yok ezme yok şu yok bu bunlar eZilen insanların anlatığı hikaye yor artık bu tarz şeyler
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
kamil
08 Nisan 2016 13:17
ben ıspartada yaptım acemiliğimi oğuşlar zaten 12 kişilik alırsa koğuşundaki adam alır zaten acemi eğitim birliklernde fazla usta asker olmaz benim olduğum bölükte 10 tane usta asker vardı zaten 2 ay geçince hepssiyle knk olursun sıkıntı olmaz
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
efe
19 Eylül 2016 00:56
Bu, bildiğiniz alenen hırsızlık. Ülkece ahlaken ne kadar çöküntüde olduğumuzun resmi. Bu adamlar küçük değiller. Belki 3 yıl sonra evlenip baba olacaklar. Nasıl hırsızlık yapıyorlar. Yazıklar olsun. Ben de haftaya teslim olucam. Kastamonu jandarma. İnş benim başıma gelmez bu tür şeyler. Zira, bu utanç durumunu mahkemeye kadar götürürüm.
 
 
Resim Yüklenemedi
Müslüm
07 Ekim 2016 04:11
Dostum gelenek yeni velene yapilir
 
 
Resim Yüklenemedi
meho
28 Ekim 2016 18:45
bende haftaya kastamonu askerim
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
brkerdgn
31 Ocak 2017 10:54
Süpersin bilader :) müthiş bir fikir :)
 
 
 
 
 
 

YORUM SAYFALARI
 

/ 2
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık