Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
99-3 zırhlı araçlar birliği ankara-etimesgut bando sınıfı
 
 
Sınıfım Bando.Muvazzaf özelliği(BND-030)Mızıka(MZK.ÇVŞ)Bu sınıf hakkında güncel bilgisi olanlar paylaşabilir mi?Er olarak görev yapacağım,muvazzaf özelliğinde yer alan "ÇVŞ" ibaresi uzmanlığı acemilikte aldığım eğitimle bando çavuşu olarak yapacağımı mı temsil ediyor?Bu sınıf hakkında okuduklarım çoğunlukla "Askerliğin enrahat sınıfıdır.Çarşıya çıkar,doğru dürüst nöbet tutmaz,içtimaya çıkmaz,düğünlerde ve törenlerde çalar vs."Nota bilgim var yıllardır gitar çalıyorum(Bazen solo olarak melodika,flüt çalıyorum).Müzik kulağına sahibim,duyduğumu notaya dökebiliyorum.Bana artıları ne yönde olur?

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
2 Eylül 2019 13:28
Android uygulamasından yazıldı
Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim,konu hâlâ güncel.99/3 Etimesgut zırhlı araçlar birliği whatsapp grubu var ise de,katılmak isterim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık