Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
acemi birliğinden usta birliğine geçiş
 
 
Arkadaşlar selamlar bir arkadaşımız acemi birliğini bitirmek üzere usta birliği de bizim bulunduğumz şehirde çıktı. Sorum şu acaba bir veya birkaç gün bizde kalabilir mi ya da aynı gün usta birliğine katılmak mı zorunda bu konu hakkında herhangi bir paylaşım bulamadım teşekkürler.

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
23 Haziran 2020 01:48
Web sitesinden yazıldı
Normalde acemi birliği bitmeye yakın askerlere izin kullanıp kullanmayacağı sorulur. Bu izin 1 hafta kadardır, bir hafta sonra birliğinize teslim olmanız beklenir ve bu süre şafağınıza eklenir. Arkadaşınız bu izni kullanmayı seçerse sizde kalabilir. Usta birliğinin uzaklığına göre yol izni bile eklenebilir bu bir haftaya. Direkt usta birliğine katılmak isteyenlere de birliklerinin uzaklığına göre 1 yada 2 gün yol izni verilir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık