Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
askerde okul okuyabilirmiyiz?
 
 
duyduğuma göre aöl (açık lise) den okuyanlar askerde aöl sınavlarına girebiliyormuş.. Iyi ama ders çalışmaya nasıl fırsat bulacaz. Hangi komutan buna izin verir? Bu söylediğim şey birlikten birliğe göre mi değişiyor? Yoksa askerde ders çalışmaya izin verirler mi?

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
12 Ocak 2019 17:57
Web sitesinden yazıldı
Kardeşim bende açıktan üniversite okuyorum tecilimi bozdurdum Kasım da Şubat gitme ihtimalim var askerdeki arkadaşlarima sordum sınavlara gönderiyorlarmis onda sıkıntı yok ders çalışmaya gelince de komutana durumunu izah edersin sana bir yer gösterirler atıyorum yemekhane filan akşamlari orda ders calismana izin veriyorlarmis ha şunu söyleyim okuduğunu komutanlara kesin söyle benim arkadaşım Iğdır'da asker şuan orda da okuyan varmış açıktan sen gidemesen bile seni sınav yapmaya öğretmen gönderiyorlarmış bayağı araştırma yaptım sıkıntı yok anliycan
 
 
Resim Yüklenemedi
12 Ocak 2019 18:49
Android uygulamasından yazıldı
Sen nasıl bir kralsin ya? Daha önce neredeydin brom. Allah senden razı olsun.. Senin gibi, insanlara yardımcı olabilmek için vakit ayiranlarin sayısını cogaltsin.. Vallahi böyle bir tavsiye arıyordum form da. Negatif veya bu derece pozitif değerde, detaylı anlatılan bir yorum/tavsiye arıyordum ve en soninda buldum. çok sağol..
 
 
Resim Yüklenemedi
12 Ocak 2019 20:36
Web sitesinden yazıldı
Eyvallah kardeşim Allah senden de razı olsun işin gücün rastgelsin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık