Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
askere gitmeden ameliyat olmak
 
 
Merhabalar, Ben Kayseri' den Burak Koral, 8 Aralık' a kadar Amasya 15. P.Eğt. Tugayına teslim olmam gerekiyor ancak 2 Aralık da sol diz çapraz bağ ameliyatı olacağım. Bunun öncesinde ne yapmam gerekiyor? Askerlik şubesine gidip durumumu anlatayım mı yoksa Amasya' ya gidip mi durumu anlatayım ne yapmam gerekiyor? Bir de bu ameliyat sonrasında en az 4 ay rapor verecekler bunu askerlikten düşerler mi veya ertelememi verirler ne yaparlar bu konuda bana yardımcı olur musunuz? Saygılarımla,

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
16 Aralık 2022 02:03
Web sitesinden yazıldı
askerlik şubene gidip komuntana izah et en mantıklısı o askerlikten düşmez benim bildiğim devre kaybı yani senin devrelerinin 4. ayında olur sen daha yeni gidersin şafaktan düşmez ameliyattan sonra dokturanla görüşebilirsin belki bi güzellik yapar raporunla ilgili askerde rahat edersin benim bi torun vardı onun da dizleri sıkıntı vardı gececi yaptı komutan rahat rahat askerlik yaptı korkmana gerek yok orda sana kendi evlatları gibi bakıyorlar:) hayırlı teskereler.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 
 
SORU SOR / SENDE TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık