Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
askerlik durum belgesi tarih sorunu
 
 
3 temmuzda asal yoklama başvurusu ve sağlık muayenesi oldum 2-3 gün içinde sisteme 30/10/2019 a kadar ilişiği yoktur diye düşmüştü, şimdi yaklaşık 1 haftadır o kısımda tarih yazmıyor. Durumda ise; Sınıf ve tertibat bekliyor bunda bir sıkıntı yok. Ancak tarih neden yazmıyor? 2019 kasım celbi gözüküyordu asal yoklama işleminde, kasımda asker olur muyum bu tarih sıkıntı çıkarır mı?

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
7 Ağustos 2019 12:32
Android uygulamasından yazıldı
Aynı sorun arkadaşda da var. Şubedekiler o tarihi takmayın dediler.
 
 
Resim Yüklenemedi
7 Ağustos 2019 13:14
Web sitesinden yazıldı
Askerlik hizmet tercihi yapmadım acaba ondan mı diye düşünüyordum. Mazallah 2020 ye falan atarlar diye pek kurcalamadım,yedek astsubay falan olmaya da niyetim yok zaten.
 
 
Resim Yüklenemedi
7 Ağustos 2019 14:25
Android uygulamasından yazıldı
Şubedekiler de pek bilgili değil. Cimer'e gir Milli Savunma Bakanlığına derdini yaz. 1-2 haftada bilgi veriyorlar ve kesin bilgi onların ki. Örnek verecek olursak.. Ben ağustos da askere gitmek istediğimi belirttim yoklamada. Şubedekiler kesin ağustos askersin dediler. Cimer'e de yazdım, şöyle bir cevap aldım. Ağustos da gitme ihtimaliniz yok Kasım askersiniz yazmışlar. Şubeye kalsa ağustos gidersin diyorlardı Kasım'a kaldık. :D Çok uzattım :) Cimer'e yaz sen kafan rahat olur..
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık