Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
askerlik muaynesii
 
 
oncelikle iyi gunler bende 4 sağlik sorunu mevcut askerlik muaynesine giderken bu 4 saglik sorunu icin rapor cikartmam gerekiyomu yoksa soylemem yeterlimi ? bu hastaliklarim icin tetkik falan yaparlarmi incelerlermi ?

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
10 Kasım 2019 20:39
Web sitesinden yazıldı
Öncelikle Rab şifa versin. Hastalıkların askerlik görevini aksatıcak durumda değilse askerlik yaparsın. Benim bildiğim kadarıyla sağlık kontrolü üstün körü oluyor yani hastalıklarını farkedemiyebilir. Eğer rapor (çürük) almak istiyorsan yanında götür ama yukarıda belirttiğim gibi hastalığına bağlı ve belki yeni bir rapor istiyebilirler.
 
 
Resim Yüklenemedi
10 Kasım 2019 20:46
Android uygulamasından yazıldı
okb sedef hastaligi hipotroidzm var bunlar sistemde ertelenebilcek hastaliklar hele hipotroidzm.b kisminda aile.hekimine sordum rapor sart deil dedi saglik sorunlarimi soylesemde oluyomus ama bakalim muaf olmak deil amacim sadece ertelemek gecsin oyle.gideyim .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık