Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
askerlik tecili için soru sormak istiyorum
 
 
Merhaba. 18 yaşında lise son öğrencisiyim. E devlette 02/2020 ye kadar tecilli gözüküyorum ve son yoklamaya tabiyim. Tavsiye üzerine askerlik şubesine gidip tekrar tecil ettirmek istedim ve görevli 4 yıl tecil edildiğini ve diplomayı aldıktan sonra tekrar gelmemi istedi. Şimdi güncellendi mi diye baktım ve şu yazıyordu: "30/12/2020'ye kadar askerlik işlemi bakımından sakıncası yoktur, kişi bu tarihten önce diplomayı alırsa 2 ay içerisinde en yakın askerlik şubesine gitmem gerektiği yazıyor. Aklımda hala daha soru işaretleri var. Yardımcı olabilir misiniz? 4 yıl tecilli miyim yoksa lise bittikten sonra tekrardan tecil ettirmem mi lazım? Teşekkürler şimdiden..

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
25 Nisan 2019 01:40
Web sitesinden yazıldı
lise biter bitmez.askerlik şubesine gidip bilgi ver.askere gitmek istiyosan söylersin.üniversiteye gidecem dersen onlar gerekeni yapıyo zaten.sanırım 3 sene tecil ediyolar liseden sonra.
 
 
Resim Yüklenemedi
25 Nisan 2019 01:57
Web sitesinden yazıldı
Teşekkür ederim ??
 
 
Resim Yüklenemedi
25 Nisan 2019 02:13
Web sitesinden yazıldı
rica ederim
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
31 Mayıs 2019 11:14
Web sitesinden yazıldı
meraba ben yoklama kaçağıyım 1.5 senedir 1997 doğumluyum eve askerlik para cezası geldi 6500 tl kadar internetten baktığımdada önce para cezasını öder diyor sonra tecil hakkı varsa tecil eder diyor alim kolum bağlandı yardımcı olurmusunuz açık lise aktif öğrenciyim ?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık