Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
askerlik ve jilet izi
 
 
Benim atalarım dedelerim askerdi. Bende çok olmak istiyorum asker. Meslek olarak değil zorunlu askerlik. yasklasik 7 8 senem var. Kolumda 4-5 tane jilet izi var 2-3 yıllık. Birtanesi 0.3 cm diğerleri 0.1 cm yani diğerleri görünmüyor. Yakından bile bakıldığında 2-3 saniye bakman gerekiyor. Diğer yakından belli oluyor. Kıllarım biraz kapatıyor. 7-8 senede Diğer küçük izler geçer diye tahmin ediyorum. Bir tanesi için pek birşey yapamam. RDM olmak istemiyorum kac gundur bunun sıkıntısını çekiyorum. Uyuyamıyorum ne yapabilirim. keşke yapmasaydim. çok pişmanım.

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
10 Temmuz 2020 21:18
Web sitesinden yazıldı
10-12 yaşındasın anladığım kadarıyla. Sıkıntı yapma kardeşim, ufak tefek izler o zamana kadar yok olur. Yok olmasa da sıkıntı olmaz, sorarlarsa küçükken oldu dersin.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık