Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
askerlik ve jinekomasti sorunu
 
 
Jinekomasti sorunum var. Doktora gogus fotoğrafimi attim jinekomastin var dedi. askerde bunun ameliyatını olabilir miyim? ama elimde jinekomasti olduğunun bir raporu yok. doktor fotoğraftan teşhis koydu. Zaten belli, memem fazla büyük. askere giderken ne demeliyim, ne yapmaliyim ameliyat olmak için çok kafama takiyorum. üstümu bile insan icinde cıkartamiyorum.

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
11 Ağustos 2019 19:37
Web sitesinden yazıldı
Öncelikle geçmiş olsun, durumu askerlik şubenizdeki personele bildirirseniz size bir yol gösterecektir. Ancak ÇOK İLERİ SEVİYEDE büyüklük yoksa askere alınmanız kaçınılmaz. Eğer ileri seviyede ise Aile hekiminizden alınabilecek bir rapor ile en azından ameliyat olana kadar ertelenebilir. Durumun en doğru cevabını Askerlik şubesine bildiriniz. Ayrıca UTANACAK bir durum yok. Her 3 Erkekten 1'inde bu problem ile karşılaşılabiliyor. Geçmiş olsun tekrardan. İyi akşamlar.
 
 
Resim Yüklenemedi
11 Ağustos 2019 20:22
Web sitesinden yazıldı
ama herhangi bir raporu yok. doktor whatsapp uzerinden foto gönder dedi gönderdim jinekomasti var dedi. Şubeye ve ya aile hekimine gidince rapor getir demezler dimi. belli zaten jinekomasti olduğu göğüsüm gerçekten çok kötü büyük.
 
 
Resim Yüklenemedi
11 Ağustos 2019 22:13
Web sitesinden yazıldı
Kardeşim dediğim gibi bu sorunu ancak Askerlik Şubesi personeli çözer bayramdan sonra perşembe cuma eklerlerse haftaya pazartesi kesinlikle gitmen gerekiyor. Seni muayeneye yollarlar sende doktoruna dersin böyle böyle gösterirsin. Oda verir bişey sonra askerlik şubesine getirirsin. ÖYLE WHATSAPP MATSAP anlamaz kimse :)
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
11 Ağustos 2019 22:46
Android uygulamasından yazıldı
Büyük bir ihtimal rapor alarak askerliğini bir süre erteleyebilirsin. Geçmiş Olsun.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık