Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
bimere komutan şikayet ettim
 
 
İyi günler askeriyede yaşadığım bir kaç sıkıntıyı bimere şikayet ettim fakat daha sonra komutanlarım beni mahkemeye verdi ve adkerliğimi uzatacaklarını söyledi en fazla ne kadar uzatabilirler?

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
20 Nisan 2019 22:29
Web sitesinden yazıldı
Askerliğini uzatacak olsalar mahkemeye vermezlerdi diye düşünüyorum. Mevcut durumları BİMER'e günlük veya yaşadıkça rapor edersen faydana olur. Bunu sessiz sakin yap ama. Sana söylenen veya duyduğun kritik söz ve bilgileri de iletebilirsin. İşlerini gördürdükleri yargı mensupları varsa cimer'e bildirdiklerine istinaden çökertilmesine bile katkı sağlayabilirsin belki. Akıllı olacaksın ama fazla değil. Aptala yatacaksın ama fazla değil. Bu işler böyledir. Sonuç önemli. Sonucu çok taraflı kurgularsın kafanda, eğer başarılıysan bu işlerde biraz araştırma ve ufacık tefecik hamlelerle çok şeylere neden olabilirsin. Bu işler böyledir. Üstünün üstü her zaman vardır. Öyle olmasa, devletler yatırım için büyük şirketlerin önüne yatmazlardı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık