Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
celp tarihi vb bilgilerimi nasıl görüntüleyebilirim?
 
 
Başvuru esnasında celp tarihi olarak kasım 2019 seçmiştim. Bu celp tarihini veya doldurduğumuz formlarla ilgili bilgileri, yani ben ne yapmışım, hangi bilgileri girmişim, bunları görmek istiyorum. e devletten bunu nasıl görüntüleyebilirim? Asal yoklama başvurusu linkini kliklediğimde "hizmet dışı" uyarısı alıyorum ve tahmin ediyorum bu herkes için böyle. Bir de "askerlik hizmetleri tercih işlemleri" bölümü var ama o linke girdiğimde sayfa, işaretleme yaparak onay vermemi istiyor benden ve "bu bölümü kullanarak 2020 tarihine ait askerlik işlemlerini yapabilirsiniz" notu var yukarıda. O yüzden onay verip giriş yapmadım o alana.

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
10 Eylül 2019 00:10
Android uygulamasından yazıldı
Görüntüleyemiyoruz sanırım. Girdim sisteme baktım bir daha bir şey bulamadım. Sadece yoklamayı bitirdiğin de PDF olarak indirebiliyorsun formu. Ben indirmiştim pek önemi yok gerçi. Şubede ki memurlar belki görüyordur ama senin görme şansın yok gibi. Emin konuşmuyorum ama çok baktım görme şansımız yok gibi. :)
 
 
Resim Yüklenemedi
10 Eylül 2019 00:35
Android uygulamasından yazıldı
evet, ben de çok inceledim ama nafile... Aslında görmek hakkımız, çok bir önem teşkil etmiyor belki ama bunun gizli tutulmasına anlam veremedim. Zaten yeni sistemle birlikte eminim ki birçok kişinin kafasında yanıtlanmamış sorular oldu veya olmaya devam ediyor. Bu durum şubedeki memura bile yansımış vaziyetteydi, sorduğum sorulara net cevap alamamıştım çünkü. Genel olarak bir gariplik var. Bunu artık sistem değişikliğinden dolayı bazı şeylerin tam oturmadığına yormak istiyorum. :)
 
 
Resim Yüklenemedi
10 Eylül 2019 09:04
Web sitesinden yazıldı
Ben pdf olarak indirmiştim flaşta duruyor.Tek hatırladıgım yüzme biliyormusunuza iyi komandoluğa hayır demiştim :D
 
 
Resim Yüklenemedi
11 Eylül 2019 00:23
Android uygulamasından yazıldı
o pdf leri ben de indirmiştim, hâlâ duruyor. Biraz önce inceledim, celp dönemi tercihi bilgisinde bir şey yazmıyor. halbuki kasım 2019 yapmıştım. gerçekten çok ilginç :) o bilgiye siz de göz atar mısınız rica etsem... Celp dönemi tercihi konu başlığında bilgi girilmiş mi? Sevk formu adlı pdf de bunlar...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık