Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
ellerime titreme var askerlikte sıkıntı olur mu?
 
 
Yakın zamanda askerliğe gitme düşüncem var. Bundan 10 sene öncesi başlayan el titremesi mevcut ellerimde. heyecanlandığımda biraz daha fazlalaşıyor. Bazende hiç olmuyor. Askerlikte bu gibi bir durumda durumum ne olur. çürüğe ayırma ihtimalleri var mı ? Ben düzgünce askerliğimi yapmak istiyorum. Bu gibi bir sebepten dolayı çürük raporu almak istemiyorum. Alırlarsa askerliğe nasıl bir konumda olurum tahminen. Önlisans makine mezunuyum. İleri derecede bilgisayar bilgim var. Yazışma dosyalama alanlarında kendimi geliştirdim. Şuanda zabıta olarak görev yapıyorum. Görüşlerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun kalırım.

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
7 Mart 2020 21:23
Web sitesinden yazıldı
Edit : Çeşitli doktorlara gittim. Psikiyatri beyin cerrahı v.s doktorlar vücudumda hiçbir biyolojik bozukluk bulunmadığını sadece psikolojik bir sorun olduğunu bunu sadece kendimin yenebileceğini söylediler.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık