Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
meslekçi yedek subay tabanca taşıma
 
 
Arkadaşlar bazı yedek subay olan arkadaşlarım tabanca taşıdıklarını, bazıları talep etmelerine rağmen verilmediğini ya da bilerek geciktirildiğini bazıları da yerine göre değiştiğini söyledi. Ben meslekçi olarak gidiyorum, kanuna göre yedek subay istihkakında 1 adet ordu tipi tabanca ve 25 adet mermi gözüküyor. Personel astsubay/subay'dan hakkımı talep ettiğim takdirde olumsuz cevap alma olasılığım var mı? Varsa hakkımı almak için yapabileceğim ne var?

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
11 Ekim 2020 15:02
Web sitesinden yazıldı
senin arkadaşların seni kandırmış kardeşim. 376.Dönem Tğm olarak söylüyorum öyle bir şey yok. Hiçbir yedek subaya (komando asteğmenler dışında) silah vermiyorlar. Hatta talep etmek istersen seninle dalga geçip sie go diyebilirler. Benden söylemesi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık