Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
panik atak - rdm - memuriyet
 
 
Merhaba Birkaç yıldır panik atak/anksiyete bozukluğu tedavisi görüyorum. Kullandığım ilaçlar reçetesiz satılan paxil tarzı. Sabah ve akşam ilacım var. Yoklama sırasında böyle bir hastalığım olmadığından askeriyenin bilgisi dahilinde değil. Bedelli olarak askerlik yapacağım. Tedavime askerliğim süresince devam etmem gerekiyor. Zaten doktorumun hazırladığı evrağı (ilaç bırakıldığında hastalık direnç kazanıyor, ilaç kullanması gereklidir tarzında bir evrak) ve reçetemi - ilaçlarımı girişte ve süreç içerisinde bildireceğim zaten. Sorum şöyle: Bu durumda beni RDM koğuşu mu yapacaklar? RDM kaydımın oluşması veya (alacakları karara göre) bana silah vermemeleri terhis belgeme işlenir mi? Bu durum halihazırdaki milli eğitimdeki öğretmenlik mesleğimi (memuriyetimi) engeller mi? Teşekkür ederim.

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
16 Haziran 2019 13:34
Android uygulamasından yazıldı
Mesleğine bir zarar vermesi söz konusu olamaz.. RDM ye alacaklarını sanmıyorum. Tabi ben memur da değilim tahminen söylüyorum. Askerlik şubesin den bilgi alabilirsin veya net bir şey öğrenmek istiyorum dersen. Cimer'den "Milli Savunma Bakanlığına" mesaj ilet 1-2 haftada dönüş oluyor.
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
16 Haziran 2019 14:04
Web sitesinden yazıldı
Teşekkür ederim. Ben yine de hastalığımla ilgili resmi süreci başlatmadan bir bilgi alabilmek niyetindeyim. Askeriyeye başvurmak hastalıkla ilgili sevk vs. süreci başlatabileceğinden konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Teşekkürler.
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
16 Haziran 2019 16:25
Web sitesinden yazıldı
Bu arada panik atak mesleğimi ifa etmeye engel bir hastalık değil. Terhis belgesinde psikolojik tedavi görmüştür vs. yazmasından endişeleniyorum.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık