Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
tecil yapabilirmiyim ? yardim pls
 
 
Arkadaşlar merhaba Yaklaşık bir yıldır yoklama kaçağıyım fakat "diplomayı almaya hak kazanmıştır" 24/01/2019 tarihinde aöl'den mezun oldum ve diplomamı elime aldım.Tecil hakkım bittiği için yoklama kaçağı durumuna düştüm ve iki kerede çevirmede kağıt doldurup imzaladım.Şuan lise mezunu olduktan sonra 3 yıl tecil hakkım var diye biliyorum ve o sürem halen dolmamış durumda şuan gidip 3 ten kalan zamanı tecil ettire bilirmiyim işe başlıcam bir süre çalıştıktan sonra gitmeyi düşünüyorum fakat iş yeri askerlik durumu ile ilgili kağıt istiyor(durum ile ilgili) o kağıdı verirsem yoklamı kaçagı görünücem o zaman işe almazlar fakat tecil ettire bilirsem bir süre çalışa bilirim(borç vs var bitirip birazda para biriktirip öyle gitmek istiyorum) sizce şuan askerlik şubeye gitsem tecilmi yaparlar yoksa muayenemi alırlar ?

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
4 Ağustos 2020 02:33
Web sitesinden yazıldı
Fazla zaman geçmemiş diplomanla gidip tecil işlemlerini başlatabilirsin. Şubeye gittiğinde yaka paça muayeneye sokup askere almaları gibi bir durum yok, çekinmeden git sor soruştur. Bu tip işlemler çok hızlı hallediliyor artık. Sadece kaçak olduğun için cezan çıkabilir, onu ödemeni isteyebilirler dikkat et.
 
 
Resim Yüklenemedi
4 Ağustos 2020 11:15
Web sitesinden yazıldı
Cevap için tşkler öncelikle.Yakapaça alınmaktan yana problem yokta.Dediğim çok olmayan az bir borcum var bitsin birazda para biriktirip askerde harcarım diye zürüt gitmekten iyidir.Başka maddi destek vericek kimsem yok mecbur bunu yapmak durumundayım.Zaten biraz gecikmemin sebebide borçların yeni bitmesi ve okulun dedigim tarihte bitmesi hatta üni filan düşünüyordumda artık gidip geldikten sonra bakıcam tşk tekrardan.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık