Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
tecilim yeni bitti hemen yoklama kaçağı mı olurum? yoksa şube..
 
 
Slmlar.. Arkadaşlat tecilim bitti, şu an e devlette en yakın askerlik şubesine gidin yazıyor. Muayene falan olmadım e devlette kaçak görünmüyorum. Yoklama kaçağı mıyım? Para cezası başladı mı? Yoksa eğer şubeye gidip işlem yaptıktan sonra gitmezsem mı cezalar başlayacak?(yeni yasada kigünlük 10 tl ceza)

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
22 Ocak 2020 18:22
Web sitesinden yazıldı
Sanırım 2 ay süreniz var. Bu iki aylık süre içerisinde ise ya yeniden tecil yaptırmanız yada yoklama yaptırmanız beklenmekte. Hemen kaçak sayılmazsınız ama bu iki ay geçtiğinde işler değişir.
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
16 Ocak 2020 21:20
Web sitesinden yazıldı
Tecilin bittiyse kaçak yoklama kaçağı durumundasın, GBT çevirmesine (bekçi, polis, jandarma) kaçak olarak görünürsün ve tutanak tutulur, bu tutanaklara ceza işlemeye başlar. Yoklama başvurusu yapıp muayene olman lazım kaçak durumunun ortadan kalkması için, ya da öğrenci olup tecil ettirmen lazım yaşın geçmediyse.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık