Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
yaşımdan önce askere gidermiyim
 
 
Merhabalar 20.01.2000 Doğumluyum Askerlik İşlerimi Komple Başvuru Yaparak Bitirdim . Önceden E-Devletten Askerlik Durum Belgesi Aldığımda Ocak 2020'YE Kadar Askerlik İle İlişiği Yoktur Yazıyordu. Şimdi Tarih Gitti Sınıf Ve Tertibat Bekliyor Yazıyor. Henüz Yaşım 20 Olmadı 2019'Da Gitme İmkanım Varmı ? En Yakın Ne Zaman Gidebilirim Acaba ? Askerliğimi Erken Yapıp Bir An Önce Tamamlamak İstiyorum.

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
9 Eylül 2019 18:07
Web sitesinden yazıldı
2000 doğumluyum ocakta muayene oldum şuan askerlik durum belgesinde tarih yazmıyor sınıf ve tertibat bekliyor diyor asal askerlik tercih işlemlerinde diğer statülerde silah altında alınmak istediğinizden dolayı ilk celpte silah altına alınacaksınız bu şekilde yazıyor
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
9 Eylül 2019 20:13
Android uygulamasından yazıldı
20 yaşına gelmeden gitme şansınız yok. Eski sistem olsaydı hangi ay gideceğinizi bilirdik kütüğünüze göre fakat yeni sistem de 2020 yılında her ay asker alınacak. 2020 yılı geldiği zaman veya gelmesine yakın MSB duyuru paylaşır o zaman hangi ay gideceğinizi bilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık