Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
yoklama kaçağı iken üniversite kazanmak
 
 
Arkadaşlar iyi günler . Ben 1 tane üniversiteyi dondurdum . Yaşım 25 . 2018 de dondurdum için şuan yoklama kaçağı görünüyorum . Ben bunu 6 ay önce ögrendim yoklama kaçağı olduğumu. Şimdi sınava para yatırdım . Üniversite kazanırsam , kayıt yapıp erteleyebilir miyim . Kimisi üniversiteden belge alır ertelersin diyor kimisi olmaz diyor . Bilgi sahibi olanlar paylaşsın . Şimdiden teşekkür ederim .

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
23 Mayıs 2020 23:20
Web sitesinden yazıldı
Halihazırda üniversite sınavına girmiş ve elinde sonuç kağıdı olanlar ya da elinde üniversite sınavı için para yatırıldığına ve vakti geldiğinde sınava gireceğine dair bir delil olan vatandaşların bu durumu askerlik şubesine gittiklerinde bildirmeleri gerekir. Bu sayede o senenin kasım celbine kadar tecil uzatılmış olur ve üniversite kaydı mümkün hale gelir ayrıca Üniversiteler için alınan öğrenci affı kararlarından devlete karşı işlenen ve anayasal suçlar hariç okulla ilişkisi kesilmiş her öğrenci faydalanabilir. Dolayısıyla askerlik görev vakti gelen öğrenciler, öğrenci aflarından faydalanıp okula dönmek için başvuruda bulunduklarında tecilli sayılacaklardır ve askerlikleri ertelenmiş olacaktır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık