Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
yüzbaşını nereye şikayet edebilirim
 
 
Arkadaşlar lütfen yardım edin. Askeriye de savcılık emri ile ifade alınmasi emredilmiş. İfadeye og.yuzbasi beraberinde teğmen ve memur x şehrinden x şehrine geldi. Ve ağır baskı ile ifade aldılar. Vatan haini muamelesi gördük yani. Donumuza kadar soyundurdular afedersiniz telefon aradılar ancak hiçbir şey çıkmadı. Herkes getirdiği telefonunu asteke teslim etti. Ve astek de ona verdi zaten. Köpek gibi yerde süründürdu eziyet etti acayip şekilde. Birliğin altını üstüne getirdiler.

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
6 Kasım 2021 22:52
Web sitesinden yazıldı
Ve telefon bulamadılar. ek olarak 10 askerin içinden sadece bana ceza uyguladı onlarla aynı durumda olmama rağmen. Disiplin cezası vs bu şekilde askerliğimi uzattı daha sonra başka asker tarafından dövülüp kafam yarıldı hastane de. Düştü diye anlattılar. Doktora kapattılar konuyu aileme de hiçbir şekilde söylemediler. Yol gösterir misiniz ne yapmalıyım en azından uyarı alsın ne bileyim denetlensin. elimde hastane tamografileri kullandığım ilaçlar hastane giriş çıkışları mevcut. Yardımınızı bekliyorum
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 
 
SORU SOR / SENDE TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık