Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
 
sitede soru ve cevaplar düştü ! admin
 
 
Uzun zamandir siteyi takip ediyorum. Ve bakiyorum ki sorular hep ayni yerinde duruyor takipler sorular cevaplarda düşüş var

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
29 Mart 2017 09:39
Web sitesinden yazıldı
Merhaba Öncelikle site yalnızca soru cevap sitesi değil; üyelerden aynı zamanda tecrübelerini ve anılarını aktarmasını ve diğer üyelere yardımcı olmasını bekliyoruz. Soru sayısında aslında düşüş yok yalnızca sitede var olan soruları tekrar tekrar açılınca artık daha sık kontrol edip kaldırıyoruz. Yorum sayısındaki düşüş ise 2 ay önce üyelik sistemi getirdik. Üyelik sistemi öncesi yorum kirliliği çok oluyordu. Üyelik sisteme ile daha kaliteli yorumlar oluyor bu nedenle düşü yorumlardada düşü olmuş olabilir. Zamanla üye sayısı arttıkça yorumlarda artacaktır. Önümüzde mayıs celp dönemi var. Nisan ayı içerisinde sitedeki aksiyonlar artacaktır. Extra olarak 3 hafta sonra yaklaşık 4 aylık çalışma sonucu ortaya çıkacak olan android uygulamasını yayınlayacağız. Şu an yapım aşamasında.
 
 
Resim Yüklenemedi
29 Mart 2017 10:32
Web sitesinden yazıldı
......................................
 
 
Resim Yüklenemedi
29 Mart 2017 10:39
Web sitesinden yazıldı
Şu an sitede böyle bir özellik yok. Sitede üyeler arası mailleşme aktif edebiliriz. Mail hesapları üyelere gözükmesi sonrası mailleşebilirler.
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
20 Kasım 2017 18:34
Web sitesinden yazıldı
Arkadaşlar merhaba, Son 27 gün kala birlik komutanımın bilgisi dahilinde ameliyat olmak için İstanbul'a geldim. Ertesi günü merkez komutanlığından sevk alıp devlet hastanesine yattım. 1 gün sonra hasta olduğum için ameliyat edilemedim 2 gün hastanede yatıp çıktıktan sonra 7 gün sgk anlaşmalı özel hastaneden rapor aldım. Raporum bittiğinde özel hastaneye gidip (sgk anlaşmalı) ameliyatımı oldum ve 10+10 luk rapor aldım. Raporumu birliğe gönderdikten sonra bölük komutanım istiraati orada geçireceğimi söyledi bende ameliyatlı olduğumu kendisine dile getirdim. 2 gün sonra kendisi kütüğümün bulunduğu memleketimin askerlik şubesiyle görüşmüş ve istiraatteki er'in çağrılamayacağını öğrenmiş olup beni aradı ve raporları tekrar göndermemi istedi. Bende raporlarımı tekrardan gönderdim 2 saat sonra arayıp herşey iyi güzel sevk zincirine uymadığım için beni mahkemeye vereceğini beyan etti. Sonrasında bölük astsubayım ile görüştüğümde beni firar verdiğini raporları kabul etmediğini söyledi. Mahkemeye vermişler beni bu durum ne olur acaba ?
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
16 Ekim 2018 01:16
Android uygulamasından yazıldı
meraba 2018 5 İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI/SİVAS MERKEZ nasil biryer birde acamiye tuslu tel goturursem kulanma durumum varmi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 
 
SORU SOR / SENDE TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık