Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
51tugay bakim merkez komutanligi iskenderun hakkinda bilgisi ..
 
 
51. Tugay bakim merkez komutanlığı iskenderun/hatay usta birligini burda yapan var mi yada hakkinda bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi ?????

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

Ucuz Bilet Tedarikçiniz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
15 Nisan 2018 03:02
Web sitesinden yazıldı
Selamun aleyküm arkadaşlar.. malum her yıl olduğu gibi kara kuvvetleri bünyesine ekim ayı astsubay alımı yapıyor. bu sene önlisans kpss kasım ayına alındı ama dış kaynaktan muvazzaf astsubay alımı ekimde olucak .. birliğim açıklandı b grubu olarak haziranda tokata gidiyorum komando olmak için orda başvurumu yapıcam. komando olursam belki kolay olucak bazı şeyler. benim sorum şudur; kpss sınavı astsubaylık sınavından bir ay önce olucak. onun dışında ingilizce ve almanca biliyorum, ayrıca milli takımda muaytai pozisyonunda sporcuyum. üniversite diploma puanı 3,82 . askerde iken üstlerime başvursam beni kpss şartsız astsubaylık yazılı sınavına gönderebilirler mi ? bunu bilen varmıdır? içinizde astsubay olan subay olan veya asker olupda bununla ilgili öğrenebilecek biri varmı arakdaşlar ? gece gündüz kpss çalısıyorum babam bana askere gideceksin git biraz gez diyo kütüphaneye gidip ders çalısıyorum. araştırdım ben biraz bazıları astsubay olmak için üstlerine söyle sana yardımcı olurlar diyor bilgilisin seni kaçırmazlar diyor ama biliyoruz ki bizim onlara ihtiyacımız var onların değil..
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
24 Nisan 2018 08:27
Web sitesinden yazıldı
Eğitim Birliği 15 İNCİ P.EĞT.TUG. 5 İNCİ P.EĞT.TB. / SAMSUN MERKEZ / SAMSUN Celp Grubu 1 Esas Birliği MSB AS.FB.GN.MD.LÜĞÜ 51 İNCİ BKM.FB.MD.LÜĞÜ DES.GR.K.LIĞI EMN. VE MHF.BL. / HATAY İSKENDERUN / HATAY Kuvvet KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI Statü KISA_DÖNEM ER
 
 
Resim Yüklenemedi
30 Nisan 2018 19:23
Web sitesinden yazıldı
Benimle ayni yer yalnız
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık