Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
askerde omuz ameliyatı hava değişimi
 
 
Merhaba, benim omuzum sürekli çıkıyor muayaneden sonra hastaneye sevk edildim a grubu arızalı raporu verdiler mr sonucunda doktor ameliyat olmam gerektiğini ameliyat olursam 1 sene erteleme vereceğini söyledi. Ama askerliğe uygundur raporu verdi. Benim sorum şu askerdeyken kolum çıktığında ameliyat olursam eğer 30 günden sonrası askerlikten düşmüyor değil mi? Çünkü kolumun iyileşme süresi yaklaşık 5-6 ay fizik tedavi ile birlikte. Bilgisi olanlwr yardımcı olabilirvmi?

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

Ucuz Bilet Tedarikçiniz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
6 Mayıs 2018 17:38
Web sitesinden yazıldı
kardeşim aynı durum bendede var benimde kolum askerde 3 defa yerinden çıktı ve hava değişimine gönderdiler şuan hisetmiyorum kolumu ameliyat edicekler ve birde fizik tedavi sanırım çürük vericekler :(
 
 
Resim Yüklenemedi
17 Mayıs 2018 20:37
Web sitesinden yazıldı
Geçmiş olsun kardeşim.. hastaneye mi sevk ettiler? Doktorlar mr sonucunda mı karar verdiler ameliyat olmana kaç gün hava değişimi aldın? Birde çıkma nasıl oldu detaylı anlatırsan benide aydınlatmış olursun bu konuda çünkü benimki kronik sürekli çıkıyor. Fizik tedavi kaç hafta dedi doktor? Çürük verirler mi bilmiyorum iyileşince askere çağırabilirler sorsaydın keşke komutanına.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık