Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
askeriyeye kargo nasıl gönderebilirim
 
 
Merhabalar ben nişanlıma kargo göndermek istiyorum ama kendisi Elazığ Bükardi Jandarma Karakolunda askerlik yapıyor. Kargom buraya ulaşır mı, kargoyu ust devreden birileri mi alıp ulaştırıyor (nişanlım çavuş o alabilir mi), bazı sitelerde faaliyet olduğu günler gider yaziyodu. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

Ucuz Bilet Tedarikçiniz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
15 Kasım 2018 02:45
Web sitesinden yazıldı
Nişanlının ismi yazıp kargo firmalarından birine vericeksin kargonu. Kargonu nizamiye kapısında nöbetçi askerden sonra içeri alabilecek biri yoktur. Muhtemelen nişanlını oraya çağırırlar kargoyu alması için ya da bazı yerlerde içerideki komutanlardan birine teslim ediliyor. Her halükarda kargo içeriği komutanları tarafından kontrol edilecek. Eğer mektup not vs birşey yazacaksan bunlar kendisine teslim edilmeden mutlaka okunur üstleri tarafından bilgin olsun ona göre yaz ne yazacaksan. Her halükarda ulaşır ama dediğim gibi kontrol edilerek teslim edilir. Allah kavuştursun.
 
 
Resim Yüklenemedi
15 Kasım 2018 10:57
Web sitesinden yazıldı
Allah razı olsun cok teşekkür ederim
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık