Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
bedelli askerlik aile hekimine gittim kırmızı gözüküyor
 
 
Dün gittim aile hekımı tamamlanmadı yazıyor e devletde askeri elevirişlidir kağıdada aldım ama e devlete girince tamamlanmadı yazıyor ve kırmızı çıkıyor neden böyle oldu şimdi askerlik şubesını arıyorm yoğunluktan sallamıyolar haftaya arayın diyorlar.

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

Ucuz Bilet Tedarikçiniz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
10 Ekim 2018 08:48
Web sitesinden yazıldı
aynı durum bende de var. 5 ekimde hallettim muayne işlemlerini ama bir değişiklik yok. Şubeyi aradım açmadılar bende şubeye gittim. Ama yapacak birşey yok bekliceksin diyorlar.Ortalama 1-2 hafta içinde orda görürsün diyip geçiştirdiler. Mümkünse sizde ilgili askerlik şubesine gidip bi sorgulayın bakalım ne dicekler. Duruma göre bilgi verirseniz sevinirim.
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
17 Ekim 2018 11:04
Web sitesinden yazıldı
Arkadaşlar e devlette sıkıntı var. Siz gerekli işlemlerinizi yaptırdıysanız orada olan bitene aldırmayın. Kiminde yeşil oluyor kiminde kırmızı kalıyor. Benimde öyleydi telefon açtım anlattım durumu, böyle söyleyip kimlik numaramla da kontrol ettiler. Her işleminizi yapmışsınız Kasım celbi askersiniz sorun gözükmüyor demişti.
 
 
Resim Yüklenemedi
22 Ekim 2018 08:54
Web sitesinden yazıldı
Dostum selam, Sen ücretini yatırıp ne zaman tamamladın işlemleri kasım celbinde askersin dedi. Sonuçta 4.celp daha açıklanmadı.
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
18 Ekim 2018 21:28
Web sitesinden yazıldı
Aile hekimi sisteme girmiştir sisteme düşmemiştir veya aile hekimi sisteme girmemiş bekletiyorda olabilir keyfinden ama yoğunluktan dolayı bu sıkıntı herkeste var ... hatta ben 1 hafta bekledim sonra askerlik şubesi tarafından onaylanmanız gerekmektedir(3.seçenek) oda kırmızıydı onuda 2 hafta bekledim yeşil oldu :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık