Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
gbt yüksek lisans ve 29 yaş
 
 
Öncelikle bu aydınlatmalarınız için kişisel olarak çok teşekkür ederim... Soruma gelecek olursam 2015 yılının yedinci ayında 4 yıllık bölümümden mezun oldum. 2017 eylül ayında da 2 yıllık tecil sürem bitti. 17 gün önce polis GBT'sinde 15 gün içinde askerlik şubesine gitmem konusunda bir kağıt imzaladım, fakat yüksek lisans başvuruları nedeniyle şubeye gitmedim. Bu sabah yüksek lisansı kazandığımı öğrendim. Şimdi askerlik durum belgesi almam gerekiyor fakat 1989 kasım doğumluyum. 29 yaş sınırı ve GBT'de imzaladığım kağıt kafama takılıyor. -Bu durum yüksek lisansa kayıt yaptırmamda bir sakınca oluşturur mu? -Askerliğimi yüksek lisans öğretimim boyunca tecil ettirebilir miyim? Şimdiden çok teşekkür ederim..

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

Ucuz Bilet Tedarikçiniz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
2 Şubat 2018 11:44
Web sitesinden yazıldı
tecil Ettirebilirsin Okula Kaydını Yap O Okulda Okuduğuna Dair Belgeni Gidip Ver
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
5 Şubat 2018 14:42
Web sitesinden yazıldı
Arkadaşlar 29 yaşındayım ve tecilim bitti.Ayağımda doğuştan gelen pescavus (çukur ayak) rahatsızlığı var.Görünüşte çok fazla bozukluk yok ama yürürken ve ayakta durduğumda dehşet ağrı yapıyor.Ayağımda bu sebeple sürekli olarak ödem bulunmakta.Muayene işlemleri için aile hekimi ve sonrasında Devlet hastanesine gittimDevlet hastanesindeki ortapedi doktoru muayene bile etmeden taş gibisin bişey yok.Sen ben gitmese gkim gidecek askere dedi.Askerliğe elverişlidir raporu verdi bugün. Ben rapora itiraz edeceğim ve bu sağlık sorununun askerlikten muaf tutulduğunu bilioyorum.Konu ile ilgili ne yapmam gerekir.Açıkcası ihmalkarlık kurbanı olmak istemiyorum. Ayrıca diyelim ki tekrar itiraz sonrası elverişlidir raporu verdiler.Raporu askerlik şubesine teslim etmezsem sadece kaçak mı sayılırım yoksa celp dönemi sülüs çıkarmı??
 
 
Resim Yüklenemedi
8 Şubat 2018 12:58
Web sitesinden yazıldı
Kardeşim İtiraz Et Askeri Hastaneye Sevkini Versinler Baktın Ordada Elverişlidir Verdi ACemi Birliğinde De Muayane Oluyorsun Orada Dersin İşte Bu Sıkıntılarım Var Muaf Tutarlar Dielimki Ordada Yap Derlerse İyi İşlerde Görevlendiririrler Seni
 
 
Resim Yüklenemedi
9 Şubat 2018 16:49
Web sitesinden yazıldı
Merhabalar. 2017 kasım ayında askerlik yerim belli oldu. Askerlik şubesi hastaneye sevk etti. İşlemler uzun sürdüğü için şubat celbine kaldım. Askerlik şubesinden aldığım askerlik durum belgesinde 31.01.2018 tarihine kadar sakınca yoktur yazıyordu. 15.01.2018 tarihinde yüksek lisansa başladım. Şu an e devlete girdiğimde en yakın askerlik subesine müracaat edin diyor. Askerlik şubesini aradım ve bakaya kaldığımı söylediler. Bizim için önemli olan kayıt tarihiniz önemli dediler. Erteleme konusunda bir sıkıntı yasar miyim?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık