Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
lise diploması ile tecil edebilir miyim?
 
 
2008 de açık öğretimde kayıt olup 2011 yılında açıl liseden verdikleri belgeyle tecil ettirmiştim. Okumaya devam ettim 29 yasına kadar konunu çıktı tekrar tecil için gittiğimde kaydımı yenilemeyip donuk gözüktüğüm için tecilim bozuldu vs. Tecilim 2014 e kadardı ve yoklama kaçağı konumuna düştüm. Bu şekilde liseyi bitirdim diplomamı aldım. Diploma tarihim 09-10-2017 üzerindem biraz zaman geçti diplomamı almamın. Askerlik şubesini iki sefer arasım ben ve başkasını arattım getirsin olur tecil dediler. Sanırım bana yoklama kaçağı para cezasını kesip tecilimi yapacaklar gibime geliyor ama hala kaygılarım var bi aksilik çıkarda alırşar askere diye çünkü üniversteye hazırlanıyorum ve kazanmadan gitmek istemiyorum. 1992 doğumluyum. Özetle şuan yoklama kaçağı konumundayım açıktan liseyi bitirdim diplomamamı 09-10-2017 de yeni aldım bi kaç güne askeriyeye gideceğim lise diploması ile 2 yollıl tecil hakkımdan yararlanabilirmiyim ?

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

Ucuz Bilet Tedarikçiniz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
16 Nisan 2018 19:43
Android uygulamasından yazıldı
lise diploması ile sorgusuz sualsiz 3 yıl tecil hakkın var
 
 
 
 
 
Resim Yüklenemedi
9 Mayıs 2018 21:20
Web sitesinden yazıldı
Arkadaşlar merhaba.Ben 1995 doğumluyum.20 yaşımda lise diplomamla askerliğimi 3 yıl tecil ettirdim.Şimdi 23 yaşımdayım.Bu sene bir önlisans programından mezun olacağım.Acaba önlisans diplomamla askerliğimi 2. defa tecil ettirme hakkım var mı? Varsa kaç yıl tecil edebiliyoruz? Hepinize iyi günler dilerim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık