Örn: evci, izin, 358, 95/1
 
 
 
 
 

 
 
Resim Yüklenemedi
 

 
tertip emri ile bölük değişikliği yapilmak isteniyor
 
 
ben 98/2 tertip sihhiye taburu askeriyim.sivilde onlisans mezunu saglik teknikeriyim.acemiligimi 65 gun boyunca samsun sahra sihhiye okulu merkez komutanliginda yaptim.65 gunluk egitimin sonunda usta birligime gonderildim. birligim birinci basamak muayene merkezi cikti ( ismini paylasmak istemiyorum ) yaklasik 3 ay boyunca burada sihhiye elemani olarak kislamizda bulunan erbas ve erlere rutbeli personel ve sivil memurlara saglik hizmetinde bulunmaktiz. yaklasik 1 hafta once sihhiye taburundan baska tabura tertip emri ile gonderilicegim ve artik gonderilecegim taburun askeri olucagimi ogrendim. gitmek istemedigimi saglikci oldugumu buraya sihhiye olarak geldigimi sirali amirlerime arz ettim ama gidicegimi soylediler.disiplin cezam yok tutanagim yok ama gonderiliyorum ne yapmam lazim gitmemek icin ?

Not: Bu içerik site ziyaretçisi tarafından eklenmiştir.

Ucuz Bilet Tedarikçiniz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
 
 
 
Resim Yüklenemedi
Android Telefonu Olanlar İçin Duyuru
***********************
 
Askerlik Tecrübeleri sitesinin android uygulaması bulunmaktadır. Play store yükleme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=enginatalay.askerliktecrubeleri
 
 
 
Resim Yüklenemedi
18 Ekim 2018 00:49
Web sitesinden yazıldı
Tertip emri çıktıysa ve arkanda bu emri bozacak albay,yarbay gibi komutanlar yoksa seve seve gideceksin.Çocuk oyuncağı mı bu?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM YAZ
 
 
Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.
 
 

 
SORU SOR & TECRÜBENİ PAYLAŞ
 
Burada
 
Aklınıza takılan her soruyu sorabilir site yönetim ekibi veya diğer ziyaretçilerden cevap alarak sorunuza cevap bulabilirsiniz.
 
Askerlik tecrübelerinizi paylaşabilir yeni askere gidecek kişileri bilgilendirebilirsiniz.
 
Soru sormak veya tecrübe paylaşmak için linki tıklayınız.
 
 
Yukarı Çık